معرفی دوره آموزشی

هدف گذاری قرآنی؟؟ برای خیلی از ما، چه در مسیر نورانی حفظ قرآن و چه دیگر جنبه های زندگی پیش آمده که هدفی را تعیین و با شور و اشتیاق شروع به حرکت می‌کنیم. به خود می‌گوییم، دیگر تمام شد. دیگر هیچ چیز نمی‌تواند مانع من شود و… اما چندی بعد همه چیز انگار فراموش شده و دیگر هیچ اثری از آن‌همه شور و اشتیاق اولیه نیست!

 

بسیاری از ما، با اینکه تصمیمات زیادی در زندگی گرفته‌ایم، و کارهای بسیاری را با شور و شوق فراوان شروع کرده ایم‏، اما تقریباً هیچکدام را به انجام نرسانده ایم!

به نظر شما چرا این اتفاق بارها و بارها برای ما رخ داده؟!

چطور می توانیم این مشکل را از پایه و اساس حل کنیم؟

چگونه می شود پشتکاری ساخت که تا رسیدن به هدف، همراه ما باشد؟

چطور باید برای رسیدن به اهدافمان برنامه ریزی منظم و اصولی داشته باشیم ؟

 

  • آیا یک فرمول دقیق و عملی وجود دارد که بشود مثل یک الگو، همیشه از آن برای رسیدن به اهداف قرآنی و یا هر هدف دیگریدر زندگی، استفاده کرد؟

   و جواب قطعاً بله است.

 

وقتی نظرات و نوشته‌های دوستان زیادی را در کانال جامع حفظ و صفحه اینستاگرام آکادمی حفظ قرآن یا در پیام های ارسالی شما دوستان می خواندیم، متوجه این موضوع بسیار مهم و حیاتی شدیم:

مشکل اصلی بیشتر افراد این است که هدف های واقعی شان را نمی شناسند یا اصلا هدفی برای خود در نظر نگرفته اند و یا اصلا نمی دانند چگونه باید هدف‌گذاری نمایند.

 

تصمیم گرفتیم دوره هدف گذاری پیشرفته قرآنی را به‌ عنوان راهکاری جامع، ساده و کاربردی برای تمامی اعضا آکادمی حفظ قرآن، آماده کنیم. زیرا همه ی ما نیاز به مهارت در شناخت دقیق از خودمان، علایق‌مان و آنچه واقعا می‌خواهیم، داریم تا بتوانیم اهداف واقعی مان از زندگی را تشخیص دهیم و در تله چشم و هم چشمی با دیگران نیفتیم. در ادامه برای آن به شکل صحیح برنامه ریزی کنیم تا انرژی و تمرکز مان را صرف هدف‌های خودمان کنیم تا دچار این نشویم که امروز دیوانه ی رسیدن به آن اهداف و فردا بی‌خیال‌شان شده ایم.

و مهم تر از تعیین درست اهداف و برنامه ریزی صحیح و اوصولی برای رسیدن بهاهداف ، ما نیاز به باورهایی قدرتمند کننده داریم که هماهنگ با اهداف مان باشند تا ما را به سمت ایده ها، راهکارهایی هدایت کنند که به راحتی ما را به هدف‌مان می رساند و تجربه ی لذت بخشی از این مسیرنورانی و زندگی به ما می دهد.


مدرس و راهبران دوره

دکتر سعیده الوان

‏ زهرا ابوترابیءء

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

© کلیه حقوق این سایت به آکادمی حفظ قرآن تعلق دارد.